de en pl
O NASUSŁUGIPRODUKTYKONTAKT
AKTUALNOŚCI

-
Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji w nieruchomość lokalową w centrum Radomia. Lokal w ścisłym centrum miasta został oddany do uzytkownia.

Nasz klient Werth-Holz S.A. zadebiutował na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Naszemu klientowi zapewniamy rozwój i utrzymanie całości infrastruktury IT.

Po blisko 2 letnim procesie w urzędzie patentowym uzyskaliśmy ochronę prawną na znak towarowy "Himalaya-IT", "Himalaya" oraz znak graficzny "HI".

Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Kazimierzowskiej 43/34

-
Zakończyliżmy pierwszy etap prac projektowo-programistycznych nad nowym portalem cross-language. Projekt współfinansowany był ze środków UE - Innowacyjna Gospodarka program 8.1.

U naszego klienta ECI Group wdrożyliśmy nasz nowy produkt - wielofunkcyjne repozytorium dokumentów.

Wdrożyliśmy u jednego z naszych klientów system tradingowy na platformę Forex.

-
Uczestniczyliśmy w Devoxx - corocznej konferencji poświęconej Javie w Anwerpii. Zdobyta wiedza pozwoli nam uczynić nasze rozwiązania jeszcze bardziej niezawodnymi i innowacyjnymi.

Zakończyliśmy etap analizy i rozpoczęliśmy pracę nad PoC systemu SLM dla jednego z pięciu największych banków na świecie

-
Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Marszałkowskiej 55/73 lokal 13.

Zakończyliśmy wdrożenie naszego autorskiego produktu klasy Workgroup w spółce giełdowej

Kim jesteśmy


Himalaya-IT Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w maju 2006 roku. Specjalizujemy się w zakresie doradztwa technologicznego, zarządzania infrastrukturą oraz wytwarzaniu i integracji oprogramowania w technologiach rozproszonych, na platformie Java/J2EE oraz w oparciu o rozwiązania portalowe i webowe.

Jako partner technologiczny wspomagamy naszych Klientów w pełniejszym wykorzystaniu potencjału infrastruktury IT, aby umożliwić im osiągnięcie najwyższych szczytów biznesowych możliwości.

Swiadczymy szeroki zakres usług poczynając od profesjonalnych analiz i opracowania strategii IT, poprzez realizacje i wdrożenia projektów, kończąc na utrzymaniu i poprawie wydajności systemów.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu firm z branży telekomunikacyjnej, bankowej, finansowej i ubezpieczeniowej. Braliśmy udział w kilkunastu dużych projektach informatycznych w kraju i za granicą. Stworzyliśmy również portfolio własnych produktów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami.

Priorytetem w naszej działalności jest dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klienta i jego infrastruktury technicznej oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług.