de en pl
O NASUSŁUGIPRODUKTYKONTAKT
AKTUALNOŚCI

-
Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji w nieruchomość lokalową w centrum Radomia. Lokal w ścisłym centrum miasta został oddany do uzytkownia.

Nasz klient Werth-Holz S.A. zadebiutował na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Naszemu klientowi zapewniamy rozwój i utrzymanie całości infrastruktury IT.

Po blisko 2 letnim procesie w urzędzie patentowym uzyskaliśmy ochronę prawną na znak towarowy "Himalaya-IT", "Himalaya" oraz znak graficzny "HI".

Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Kazimierzowskiej 43/34

-
Zakończyliżmy pierwszy etap prac projektowo-programistycznych nad nowym portalem cross-language. Projekt współfinansowany był ze środków UE - Innowacyjna Gospodarka program 8.1.

U naszego klienta ECI Group wdrożyliśmy nasz nowy produkt - wielofunkcyjne repozytorium dokumentów.

Wdrożyliśmy u jednego z naszych klientów system tradingowy na platformę Forex.

-
Uczestniczyliśmy w Devoxx - corocznej konferencji poświęconej Javie w Anwerpii. Zdobyta wiedza pozwoli nam uczynić nasze rozwiązania jeszcze bardziej niezawodnymi i innowacyjnymi.

Zakończyliśmy etap analizy i rozpoczęliśmy pracę nad PoC systemu SLM dla jednego z pięciu największych banków na świecie

-
Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Marszałkowskiej 55/73 lokal 13.

Zakończyliśmy wdrożenie naszego autorskiego produktu klasy Workgroup w spółce giełdowej

IT Outsourcing

W odpowiedzi na potrzeby klientów, oferujemy rozwiązania outsourcowe. Mogą Państwo wynająć naszych konsultantów i programistów do własnych projektów i wykorzystać ich olbrzymią wiedzę i kompetencje.

Tworzenie oprogramowania

Jeden z głównych obszarów naszej działalności to tworzenie oprogramowania zgodnego z indywidualnymi potrzebami klienta. Nasi programiści i analitycy w oparciu o najwyższe standardy i najnowsze technologie dostarczą Państwu oprogramowanie, które wzmocni procesy biznesowe w firmie i pomoże w osiągnięciu celów.

Doradztwo Technologiczne

Możecie Państwo wykorzystać nasze doświadczenie w zakresie opracowywania strategii IT, doboru sprzętu, wdrażania i konfiguracji oraz oceny i poprawy wydajności systemów IT.

Wsparcie techniczne i utrzymanie

Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę serwisową i utrzymanie zarówno rozwiązań wdrażanych przez nas, jak i istniejących systemów informatycznych u Klienta.