de en pl
O NASUSŁUGIPRODUKTYKONTAKT
AKTUALNOŚCI

-
Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji w nieruchomość lokalową w centrum Radomia. Lokal w ścisłym centrum miasta został oddany do uzytkownia.

Nasz klient Werth-Holz S.A. zadebiutował na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Naszemu klientowi zapewniamy rozwój i utrzymanie całości infrastruktury IT.

Po blisko 2 letnim procesie w urzędzie patentowym uzyskaliśmy ochronę prawną na znak towarowy "Himalaya-IT", "Himalaya" oraz znak graficzny "HI".

Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Kazimierzowskiej 43/34

-
Zakończyliżmy pierwszy etap prac projektowo-programistycznych nad nowym portalem cross-language. Projekt współfinansowany był ze środków UE - Innowacyjna Gospodarka program 8.1.

U naszego klienta ECI Group wdrożyliśmy nasz nowy produkt - wielofunkcyjne repozytorium dokumentów.

Wdrożyliśmy u jednego z naszych klientów system tradingowy na platformę Forex.

-
Uczestniczyliśmy w Devoxx - corocznej konferencji poświęconej Javie w Anwerpii. Zdobyta wiedza pozwoli nam uczynić nasze rozwiązania jeszcze bardziej niezawodnymi i innowacyjnymi.

Zakończyliśmy etap analizy i rozpoczęliśmy pracę nad PoC systemu SLM dla jednego z pięciu największych banków na świecie

-
Od dziś zapraszamy do naszego nowego biura przy ul.Marszałkowskiej 55/73 lokal 13.

Zakończyliśmy wdrożenie naszego autorskiego produktu klasy Workgroup w spółce giełdowej

HIMALAYA-IT POLSKA SP. Z O.O.
jest firmą doradczą świadczącą usługi w obszarze technologii rozproszonych, rozwiązań integracyjnych, portalowych i webowych. Siłą i kapitałem naszej firmy są ludzie. Doświadczeni specjaliści to gwarancja najwyższej klasy usług.

Partnerstwo technologiczne
Korzystając z naszego doświadczenia wspomagamy naszych Partnerów w wyborze i realizacji optymalnych rozwiązań technologicznych w celu osiągnięcia najwyższych szczytów biznesowych możliwości. Zaufało nam już wiele firm z sektora IT, bankowego, telekomunikacyjnego oraz MSP. Wspieramy naszych Klientów w następujących obszarach:


Kompetencje
Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w następujących obszarach kompetencji

Tworzenie Oprogramowania
Wytwarzamy najwyszej klasy oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów

Doradztwo Technologiczne
Pomagamy w opracowaniu strategii IT, doboru sprzętu oraz wdrażaniu i poprawy wydajności systemów IT

Wsparcie techniczne
Zapewnimy kompleksową opiekę serwisową i utrzymanie systemów i rozwiązań IT